Kollageen Beauty peptides

Tootekood: Kollageen Beauty peptides
Ühik: tk

ILU PEPTIIDIDE VALEM – Toidulisand | 30 pakikest, igas pakikeses 5,26 g | Maitsestamata  
Merekollageenil põhinev toidulisand koos C-vitamiini, hüaluroonhappega ja ränidioksiidiga, viimane on saadud bambusevõrsete ekstraktist. See toode ei sisalda lõhna-ja maitseained või magusaineid.

Koostisosad: hüdrolüüsitud merekollageen (saadud kaladest), L-askorbiinhape, naatriumhüaluronaat, bambusevõrse ekstrakt (Bambusa vulgaris cv)

Kasutamine: soovitatav päevane annus on 1-2 pakikest. Lahustage paki sisu vees või oma lemmikjoogis. Segage kuni lahustumiseni. Külmades jookides parima tulemuse saamiseks kasutage šeikerit. Rasedad, rinnaga toitvad naised, lapsed, ravimeid kasutavad inimesed või mitmesuguste haigustega inimesed peaksid enne toote kasutamist nõu pidama arstiga.

Toote kasutamise soovitatav kasutuskuur on 12 nädalat. Ärge ületage soovitatud päevast annust ilma arstiga nõu pidamata. Ärge kasutage toodet, kui teil esineb toote mõne koostisosa suhtes talumatus.

Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Toodet tuleb hoida väikestele lastele kättesaamatus kohas. Toode sisaldab kalu ja koorikloomi ning põhineb sellel. Säilitada toatemperatuuril.

 

HÜALUROONHAPE: Uuringud on kinnitanud, et hüaluroonhape on väga tõhus ja imeline aine kosmeetikas. Efektiivne kortsukeste siluja, sest toimib kui täiteaine, asendamatu naha niisutaja ja taastaja. 

 

NB: Kuuri ajal on VÄGA oluline tarbida piisavalt vedelikku. 

Sarnased tooted